Receptuj.cz

Grilovaný hermelín recept

Rozhodli jste se uvařit si recept Grilovaný hermelín , podrobně si prostudujte popis vaření receptu a připravte si ingredience. Až budete mít nastudovaný recept, pusťte se do díla a přejeme dobrou chuť!
Publikováno: 13.06.2022     Kategorie receptu: České, Chuťovky, Dobroty, Předkrm, Příloha, Vegetariánské
Podobné recepty jako tento v sekci: česká kuchyně, chuťovka, grilování, předkrm, příloha, svačina, sýr, vegetariánský recept

Hodnocení receptu: 3/3 hvězdiček Špatné Dobré Výborné

Recept Grilovaný hermelín

Potřebné ingredience receptu Grilovaný hermelín

  • 1 plísňový sýr
  • 1 lžička oleje
  • grilovací koření
  • brusinky

Postup přípravy receptu Grilovaný hermelín

Pro potěšení z grilování nemusíte chodit stále za kotletkami nebo hamburgery. Grilovaný hermelín uspokojí vaše gastro choutky stejně zdařile. Nadýchaný bochánek s božsky rozteklým sýrem uvnitř – prostě dobrota na druhou. Grilovaný hermelín se jednoduchým rozhodnutím v obchodě může změnit na grilovaný camembert, pokud byste zatoužili po větší krémovosti a výraznější chuti. Recept na grilovaný hermelín třeba v obale se gril od grilu dosti liší, a tak i vy si pohrajte s dochucením vašeho grilovaného hermelínu, protože univerzální chuť sýra unese spoustu experimentů. Grilovaný hermelín si určitě výborně rozumí s bylinkami a ostřejšími tóny koření. K pivu, vínu, dobré náladě. Grilovaný hermelín podávejte s čerstvým chlebem a konzumujte ihned.

--Na kousek alobalu, do kterého budete potom hermelín balit, kápněte trochu olivového oleje. Na něj položte sýr a zakápněte olejem. Potom sýr posypte grilovacím kořením na sýr, také z obou stran. Pořádně sýr zabalte.

--Hermelín grilujte 10–15 minut z každé strany.

--K hotovému sýru přidejte brusinky, jako v tomto receptu, nebo cokoliv co máte rádi, a nechte si chutnat.

Podobné recepty jako je Grilovaný hermelín

Speciální selekce receptů od našich kuchařů, s našimi výběry uvaříte top recept dle vaší chuti.